Польща відгородиться стіною від України та Білорусі

Грудень 30, 2017, 14:59 | (0) | Світ Україна
Nf56PjoUdHM

Президент Польщі Анджей Дудапідписав закон, за яким скоро має розпочатися будівництво стіни на кордоні з Україною і Білоруссю.

Такий проект здійснюватиметься в рамках захисту країни від африканської чуми свиней, повідомляє Укрінформ.

"Довжина стіни складе більше 1 тис. км, вона буде схожа на антишумові огорожі, які встановлюють обабіч доріг", - йдеться у повідомленні.

Підписаний Дудою закон, регламентує внесення змін до низки законів, зокрема закону про полювання.

"Йдеться про надання дозволів на відстріл диких кабанів на територіях, що знаходяться під охороною. Для цього передбачається отримання мисливцями платної відпустки до шести днів протягом року", - зазначається.

Раніше у господарстві в селі Грозєва Старосамбірського району Львівської області, яке розташоване на кордоні з Польщею, виявлено перший спалах захворювання африканської чуми свиней.

Уже два роки африканська чума у свиней дуже сильно впливає на ціни. У той момент, коли вона фіксується в конкретному регіоні, багато хто починає вирізати свиней. І в ці моменти ціни обвалюються. Раніше, коли десь реєструвалося захворювання, населений пункт оточували, ветеринарна міліція вирізала все поголів'я худоби, а селянам потім компенсували збитки. Зараз компенсацію не платять.

Джерело: gazeta.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>