Пожежу в тропіках Амазонії почали гасити військовими літаками

Серпень 27, 2019, 15:22 | (0) | Світ
До ліквідації пожежі в тропіках Амазонії 25 серпня почали залучати літаки військово-повітряних сил Бразилії. Вони скидають воду на охоплений вогнем ліс у штаті Рондонія.
Про це повідомляє Reuters. У шість штатів, які потерпають від вогню, міністерство оборони Бразилії скерувало армію. Міністерство юстиції залучило до боротьби з пожежами поліцейських. Ліси Амазонії — найбільший тропічний ліс у світі, який містить життєво важливий запас вуглецю, що уповільнює темпи глобального потепління.

У лісах Амазонії проживає мільйон корінних мешканців, а також близько трьох мільйонів видів тварин і рослин. У 2019-му в лісах Амазонії сталося понад 75 тисяч пожеж. Це рекордна кількість за 7 років спостереження.

Збільшення пожеж екоактивісти пов’язують із політикою президента Бразилії Жаїра Болсонару. На їх думку, він заохочує підпали, щоб звільнити землю для аграрної та видобувної промисловості.

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>