Пластовий курінь «Дубова кора» відзначив 70-річчя

Червень 19, 2018, 15:52 | (0) | інше головне Духовність і культура новини
e9b9b31cd1

Днями  на центральній площі у Рогатині відбулися урочисті заходи з нагоди 70-річчя заснування пластового сеньйорського куреня «Дубова кора», учасниками яких стали не тільки рогатинські пластуни, а й приїжджі з інших областей України. Захід відкрив отець УГКЦ Сергій Прутко (Скок) із Києва, пластун з 1989 року, курінний 13 куреня Уладу Пластвого Сеніорату «Дубова кора», благословивши пластунів та ювілей куреня від дня його заснування.

З центральної площі міста пластуни строєм відправилися до Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, де відбулась урочиста академія. Відтак побували на відкритті виставки члена куреня «Дубова кора», всесвітньовідомого митця-графіка Володимира Баляса у музеї-садибі Миколи Угрина-Безгрішного, відвідали церкву Святого Духа, згодом виїхавши у пластовий музей-табір «Сокіл», що на Рожнятівщині.

Джерело - сайт Рогатинської РДА.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>