Перші у рейтингу...

Червень 4, 2018, 14:48 | (0) | інше новини район спорт
1 місце 2017

Рогатинська СДЮСШОР переможець в обласному рейтингу за 2017 рік та огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківської області.

30 травня в м.Галичі обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проводилось нагородження переможців та призерів в обласному рейтингу за 2017 рік та огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Рогатинська СДЮСШОР зайняла перше місце в обох номінаціях та нагороджена кубками і грамотами відповідних ступенів. За міжнародні та всеукраїнські спортивні досягнення з кульової стрільби в 2017 році - чемпіон світу серед юніорів - Денис Ворона (тренер Володимир Ворона) включений в десятку кращих спортсменів області. За спортивні досягнення всеукраїнського рівня з настільного тенісу в 2017 році Назар Третяк (тренер Зеновій Верб’яний) включений в двадцятку кращих спортсменів області. Дирекція спортивної школи вітає тренерський склад та вихованців школи за високі досягнення та дякує за постійну допомогу і підтримку засновникам СДЮСШОР : голові РДА – Петру Білінському, голові районної ради – Роману Гринишину та міському голові – Сергію Насалику.

Віктор Бичинський, заступник директора СДЮСШОР.

 

 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>