ПАПА ФРАНЦИСК ЗВЕРНУВСЯ ДО НАС

Січень 8, 2018, 12:38 | (0) | Духовність і культура
10c22cafaeaba9b7a3593bac3ae8992bae68ec40

«Я — поруч із вами! Ви посідаєте особливе місце у моїх молитвах та в усьому тому, що я представляю Богові щодня. Зокрема, у служінні Святих Тайн Христа та у принесенні розламаного Хліба й пролитої Чаші, ті життя, які є поламані ненавистю, та ту кров, яка постійно проливається через ворожнечу між людьми в багатьох частинах світу, від щирого серця благаю у воскреслого Господа для улюбленої України втіхи та миру», — такими словами у листі до Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава й усіх вірних греко-католиків звернувся Папа Римський Франциск.

Папа Франциск відзначив, що з радістю отримав листа від Блаженнішого Святослава після Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувся у вересні цього року в Брюховичах.

— Ваші слова нагадали мені про постать вашого попередника, блаженної пам’яті кардинала Любомира (Гузара). Маємо бути вдячні Богові за його життя, віддане до кінця, навіть у не менш цінному і плідному часі його хвороби, коли він продовжував чувати у молитві за свою Церкву та за свій народ. Його свідчення є заохоченням до відповідальності, щоб із вірною щедрістю відповідати на приклад пастирів, яких Христос дарував нам і які жили згідно Його серця, — поділився у листі Святіший Отець.

Папа Франциск також зауважив, що його вразили вирази, сповнені любові й турботи, якими Глава УГКЦ говорив йому про важливість Літургії та молитви:

— Пастир не може втомлюватися щодня молитися та віддавати життя, піднімаючись до вівтаря та сходячи від вівтаря, щоб зустрічати народ Божий, перебувати поруч із ним, не опускаючи рук, не шкодуючи себе у супроводі довіреної йому пастви, щоб допомогти їй зрозуміти насамперед духовне мистецтво довірятися Господові за будь-яких обставин та зберігати все у Ньому, який ніколи не розчаровує очікувань своїх вірних.

Крім усього, Папа Римський відзначив, що Різдво — це свято світла, яке сяє у темряві.

— Це таїнство божественного світла, яке променіє у ночі людини: воно не скорочує її, не прояснює її сповна, але розпочинає новий світанок — світанок, у якому Бог замешкав у нашій затьмареній історії. Нехай тепло Його ніжності зігріває серця та оживляє надію, хай Його обеззброююча простота запалює бажання примирення та миру, а Його невтомна любов породжує бажання починати знову та пробачати, — побажав Святіший Отець.

За матеріалом news.ugcc.ua

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>