ПАПА ПРИВІТАВ ЮНАКА З ІНВАЛІДНІСТЮ, ЯКИЙ ЗДОЛАВ «ШЛЯХ СВЯТОГО ЯКОВА»

Липень 26, 2020, 21:53 | (0) | Духовність і культура
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422_1_222

«Дякую тобі за твою мужність! Ти запустив у рух надію», – написав Святіший Отець Альварові Кальвенте, відповідаючи на лист батька, що розповів йому про це паломництво.

«Серед пандемії, яку переживаємо, ти своєю щирістю, радістю й простотою зумів розворушити надію в багатьох людей», – написав Папа Франциск до п’ятнадцятирічного Альваро Кальвенте, уродженця міста Малаґи в Іспанії, що страждає від вади розумового розвитку. Кілька днів тому він завершив паломництво «Дорогою святого Якова», в якому його супроводив батько та друг сім’ї. Ця подія не пройшла повз увагу Святішого Отця.

«Дорогий Альваро, я отримав листа від твого тата, який розповів мені про те, що ти завершив Шлях святого Якова, несучи в своєму наплічнику не лише свої намірення, але й багатьох інших людей, які єдналися з тобою в паломництві, просячи про молитву», – читаємо в листі Папи, опублікованому на сайті дієцезії Магаґи. «Дякую тобі за те, що й нас заохотив вирушати в дорогу, за те, що запросив багатьох інших приєднатися до тебе», – додає він, зазначивши, що його приклад причинився до оживлення надії багатьох людей, яких він зустрічав у дорозі, й тих, які слідкували за ініціативою за допомогою соціальних мереж.

«Ти вирушив у паломництво й спонукав багатьох людей зробити те саме, заохочуючи їх не боятися та відновити радість, бо в дорозі ми не самі, Господь завжди крокує поруч із нами. Дякую тобі за твоє свідчення та молитви», – написав Святіший Отець, завершуючи листа благословенням з призиванням Богородиці з Гори Кармель та проханням молитися за нього.

Сьомий з десяти дітей, Альваро є членом спільноти Неокатехуменальної дороги при своїй парафії. Незважаючи на інвалідність, підліток бере активну участь в житті громади, а «його досвід віри, настільки радісної, є свідченням для всіх тих, які його знають», – зазначається на сайті дієцезії.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>