Палестинці обстріляли Ізраїль ракетами в момент підписання мирних угод

Вересень 16, 2020, 10:52 | (0) | Світ
9ea2b15f174a34c4d833a58979b30afc7d13ef75
Палестинська автономія завдала ударів по ізраїльським містам в момент, коли в Вашингтоні відбувалася церемонія підписання домовленостей про зближення відносин між Ізраїлем і двома арабськими країнами.

Про це повідомило в вівторок видання The Times of Israel, передає Укрінформ.

"Ракети були випущені в момент підписання в Вашингтоні угод про нормалізацію відносин між Ізраїлем, Об'єднаними Арабськими Еміратами та Бахрейном", - зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що сирени, які попереджають про ракетний удар, лунали в містах Ашкелон та Ашдод, змусивши десятки тисяч жителів сховатися в бомбосховищах.

Повідомлень про жертви не надходило, втім відомо про поранення щонайменше десяти людей в місті Ашдод.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок у Вашингтоні глави держав Ізраїлю, ОАЕ і Бахрейну підписали за посередництва США угоди, спрямовані на нормалізацію відносин та сприяння встановленню мирного порядку в регіоні Близького Сходу. Домовленості не охоплюють тривалий палестино-ізраїльський конфлікт, хоча та Об'єднані Арабські Емірати, і Бахрейн підтримують палестинську сторону.

ОАЕ й Бахрейн погодилися піти на зближення відносин з Ізраїлем попри його багаторічний конфлікт з Палестинською автономією.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>