Палата представників США прийняла законопроекти з 700 мільйонами доларів допомоги для України

Червень 21, 2019, 09:49 | (0) | Світ

Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування американських урядових структур на 2020 рік. Документи передбачають виділення загальної суми майже в 700 мільйонів доларів для підтримки України.

Посольтво України в США повідомило, що проект закону "Про асигнування на потреби Міноборони на 2020 рік" пропонує виділити 250 мільйонів доларів для безпекової підтримки України. Із цього кошторису 50 мільйонів доларів мають бути виділені виключно для надання летальної зброї оборонного характеру. Зокрема, по лінії Держдепу, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств передбачено виділення суми в розмірі 445,7 мільйона доларів. Ці гроші, серед іншого, охоплюють асигнування для надання Україні безпекової допомоги за програмою "Міжнародне військове фінансування". До повного затвердження законопроектів залишилося пройти всього три стадії – схвалення Сенату, загальнопалатне узгодження і схвалення президента США Дональда Трампа.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>