ОІ-2018: біатлоністка Дальмаєр стала двократною олімпійською чемпіонкою

Лютий 12, 2018, 13:27 | (0) | Світ
makron

У південнокорейському Пхьончхані відбулася жіноча біатлонна гонка переслідування серед жінок, на якій Україну представили Віта Семеренко і Анастасія Меркушина, передає УНН.

Переможницею перегонів стала німкеня Лаура Дальмаєр (1) з часом 30:35,3 хв, яка отримала звання двократної чемпіонки ОІ-2018. "срібло" виборола словачка Анастасія Кузьміна (4) +29,4 с, "бронза" за француженкою Бесконд (1) +29,6 с.

Додамо, що не стартували у гонці дві спортсменки – наша Валентина Семеренко і канадка Тенді.

Стрільба на перших двох вогневих рубежах не вдалася Віті Семеренко, яка стартувала 14-ю, але опустилася нижче через три штрафні кола. Лише чиста стрільба на останньому 4-му рубежі дозволила піднятися Семеренко на фініші до 18-ї позиції (4 промахи) +2:19,1 хв. Наша Анастасія Меркушина припустилася 5-ти хиб при стрільбі і посіла 46-й рядок +4:55,1 хв. Додамо, що пізніше у Південній Кореї відбудеться гонка переслідування у чоловіків.

Нагадаємо, сноубордистка Андерсон виграла перше "золото" у третій змагальний день.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>