Отруєння в Еймсбері: постраждалий чоловік прийшов до тями

Липень 10, 2018, 20:08 | (0) | Світ
73_main

Потерпілий в результаті отруєння нервово-паралітичною речовиною Новачок мешканець британського Еймсбері прийшов до тями після "невеликого, але вагомого поліпшення".

Про це повідомляє BBC з посиланням на заяву районної лікарні Солсбері.

Згідно із заявою медиків, 45-річний Чарлі Роулі, госпіталізований до лікарні 30 червня, знаходиться в критичному, але стабільному стані.

44-річна Дон Стерджес, яка також була отруєна Новачком, померла минулої неділі, 8 липня.

30 червня з будинку в Еймсбері госпіталізували пару - 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджес. Пізніше стало відомо, що жінка померла в лікарні. Британська влада публічно оголосила, що пара зазнала впливу речовини Новачок.

Еймсбері знаходиться в 15 кілометрах від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У Лондоні заявили, що робочою лінією того, що сталося, вважається нецілеспрямований замах. Швидше за все, пара британців постраждала від залишків речовини Новачок, якою були отруєні колишній офіцер ГРУ і його дочка.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>