Опільські соловейки підкорили обласну сцену

Червень 18, 2017, 17:10 | (0) | інше головне Духовність і культура МОЄ МІСТО новини
hXvsK0SONxY

Нещодавно у Івано-Франківську відбувся XVIII Всеукраїнський дитячий фестиваль-конкурс популярної музики «Карпатські соловейки». Варто відзначити, що це один із найдавніших на Прикарпатті щорічний мистецький захід, метою якого є популяризація дитячої творчості, створення умов для вдосконалення виконавської майстерності, а також підтримка обдарованої молоді. Його учасниками можуть стати юні таланти віком від 4 до 17 років, які змагатимуться за звання кращого у трьох вікових категоріях.

Вже вкотре побували на співочому конкурсі і вихованці Надії Скиданович. Підготувавши цікаві номери, дванадцять юних краян спробували здобути високі винагороди.    Надія Іванівна зізнається:  участь у фестивалі дуже важлива для кожного із них, адже можуть спробувати власні сили у вокальних змаганнях, де за перемогу  змагаються кращі з кращих. До того ж, переконатися, що постійна робота над собою дає гідні плоди.

«Кожен такий захід - великий досвід для моїх учнів. Діти мають нагоду послухати однолітків, поспілкуватися з ними щодо спільного захоплення, що є надзвичайно великою стимуляція до більшої праці над собою», - зауважує творчий наставник.

І хоч на мистецькому заході юні рогатинці втретє, та, незважаючи на це, готувались до нього з особливими трепетом та відповідальністю, старанно «відшліфовуючи» вокал.  Не забарився й результат – 11 учнів ДШМ ім. Б.Кудрика удостоїлись перемог: Христина Кривень, Владислав Пинило  та Анастасія Підхомна стали лауреатами 1 премії;Олеся Депа,Таміла Стечак, Денис Дубський, Христина Бондаренко і Діана Гривнак - другої премії;  Вікторія Поритко, Андріана Пинило, Вероніка Грушецька - лауреати 3 премії, а  Софія Бучинська дипломант фестивалю.

Безперечно, успіх молодих обдарувань Рогатинщини був би не можливим без улюбленого керівника Н.Скиданович, котра буквально вкладала душу у кожне заняття. У ході фестивалю в очах вчителя не раз помічалось хвилювання за виступи своїх учнів, наче про власний. «Здобувати призові місця на конкурсі такого рівня виявилось нелегко: багато талановитих і достойних конкурсантів. Дуже задоволені результатами,- каже співрозмовниця,  - для дітей ця перемога важлива, адже, перш за все, є результатом спільної праці». Тож нам залишається побажати юним талантам успіхів, нехай  полум"я любові до рідної пісні з роками стає все сильнішим та дарує тепло ваших сердець слухачам.

kSWaayGYIBE

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>