Опубліковано закон про Антикорупційний суд

Червень 13, 2018, 12:02 | (0) | Україна
69

В урядовій газеті "Голос України" опублікований закон про Антикорупційний суд, передає УНН.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Сформуватися Вищий антикорупційний суд повинен протягом дванадцяти місяців з дня набрання чинності.

Нагадаємо, 11 червня Президент України Петро Порошенко підписав законопроект про Антикорупційний суд.

Як повідомляв УНН, Вища рада правосуддя запуститьАнтикорупційний суд щойно набереться необхідна кількість суддів – 35 осіб.

Верховна Рада України 7 червня ухвалила президентський законопроект про Вищий антикорупційний суд. За відповідне рішення проголосували 315 народних депутатів. Згідно з законопроектом, Антикорупційний суд буде, зокрема, розглядати справи щодо підозри у корупції чиновників. При цьому справи, які перебувають на розгляді у судах загальної юрисдикції, не будуть передаватися до Антикорупційного суду. Передбачено створення апеляційної палати суду. При цьому апеляційна та судові палати Антикорупційного суду не можуть розміщуватися в одній будівлі.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>