"Олександрія" здобула історичну нічию в Лізі Європи

Жовтень 4, 2019, 12:42 | (0) | Футбол
630_360_1532624610-7915

"Олександрія" у другому турі Ліги Європи зіграла в нічию з бельгійським "Гентом" 1;1. Таким чином, олександрійці здобули перше очко на стадії групових раундів єврокубків.

Юрій Паньків підвів команду. Воротар "Олександрії" Паньків вважається одним із лідерів команди, багато виручає команду, але в єврокубках поки у нього не дуже складається Помилився у попередній грі проти "Вольфсбурга" та в грі проти "Генка" пропустив на самий сильний удар у ближній кут.

"Олександрія" вирішила зіграти у відритий футбол. Попри те, що фаворитом матчу була не "Олександрія" підопічні Шарана вирішили зіграти доволі активно в атаці, а не тільки думаючи про оборону. "Олександрія" намагалася грати першим номером, володіти територіальною перевагою.

"Олександрія" переважала суперника

Команда Шарана переважала суперника у мотивації. В плані майстерності, звичайно, що бельгійська команда мала перевагу. Але завдяки бажанню та самовіддачі українська команда володіла ініціативою. Нівелюючи перевагу у класі бажанням.

Олександрійцям не вистачило досвіду, щоб перемогти. Підопічні Шарана мала власні моменти, але вистачило холоднокровності, щоб їх реалізувати. Такі моменти приходять тільки з досвідом. При тому пропустили не зовсім обов'язків гол після контратаки. "Олександрія" може занести собі в актив матч проти "

Джерело: gazeta.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>