Олександрія закріпилась на третьому місці української Прем'єр-ліги - відео

Квітень 13, 2019, 22:59 | (0) | Футбол
A6E8AABE-34D3-42AB-BBDD-68665B0AC047_cx0_cy11_cw0_w1023_r1_s

Олександрія здобула виїзну перемогу над Львовом з рахунком 2:1 в рамках 24 туру української Прем'єр-ліги.

У першому таймі команди голів не забивали, а старт другої половини гри був за Олександрією. На 49-й хвилині Полярус відкрив рахунок, а через 10 хвилин Лучкевич подвоїв перевагу.

На 72-й хвилині нападник Львова Дуарте відквитав один гол, але вже через хвилину господарі залишись у меншості - червону картку отримав Ліпе Велозу. Наприкінці матчу питання про переможця матчу практично було знято, адже Львів залишився вдев'ятьох - арбітр вилучив Приймака.

Олександрія перемогла 2:1 та закріпилась на третьому місці української Прем'єр-ліги, випереджаючи Маріуполь на 11 очок, а відставання від Динамо складає 12 пунктів.

Львів - Олександрія - 1:2 Голи: Дуарте, 72 - Полярус, 49, Лучкевич, 59 Вилучення: Ліпе Велозу, 75, Приймак, 90+4

Турнірна таблиця

Раніше в рамках 24 туру української Прем'єр-ліги Динамо обіграло Маріуполь 1:0, а Шахтар розгромив Зорю 3:0.

Джерело: nv.ua