Обстріл в Красногорівці: поранені вісім жителів, пошкоджені сім будинків, школа та лікарня

Травень 28, 2017, 13:51 | (0) | АТО Україна

Внаслідок обстрілу м. Красногорівки Донецької області незаконними збройними формуваннями вранці неділі поранені вісім жителів міста, пошкоджені сім житлових будинків, будівлі школи та лікарні, заявляє спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Наразі відомо про пошкодження семи житлових будинків, школи та лікарні. Сталося кілька пожеж, які вдалося загасити. За попередньою інформацією, вісім місцевих жителів Красногорівки дістали поранень і травм", – розповів О.Мотузяник на брифінгу в неділю в Києві.

За його словами, бойовики вчинили обстріл вранці з використанням важкого озброєння.

"Правоохоронні органи та інші спеціальні служби постійно патрулюють місто, допомагають постраждалим, шукають боєприпаси, що не розірвалися, оцінюють завдані збитки і ретельно документують цей жахливий злочин", – додав О.Мотузяник.

Як повідомлялося, бойовики почали обстріл Красногорівки о 6:40 неділі, обстріл тривав понад годину. Було пошкоджено будівлю міської лікарні, кілька снарядів впали в житловому секторі міста – в районі заводу. Пожежі в школі та лікарні, що почалися в результаті обстрілу, згодом були ліквідовані.

Співробітники поліції під обстрілом провели евакуацію персоналу лікарні та хворих терапевтичного відділення – переважно людей похилого віку. Раніше повідомлялося про трьох постраждалих унаслідок обстрілу, двоє з яких були пацієнтами лікарні.

За даними поліції, в Красногорівку для надання допомоги направлені додаткові групи поліції – понад 50 поліцейських і 10 одиниць транспорту. Наряди об'їжджають місто з метою фіксації наслідків обстрілу і виявлення людей, яким потрібна допомога.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>