Ніяких контактів з ФСБ. Російський адвокат Полозов розповів про стратегію захисту українських моряків, яку не зможе "розвалити" РФ

Листопад 29, 2018, 13:20 | (0) | Україна
16

Стратегія захисту українських моряків, захоплених російськими спецслужбами поблизу Керчинської протоки, в "суді" окупованого Криму повинна будуватися на концепції об'єднання, повідомив російський адвокат Микола Полозов.

Для реалізації "стратегії об'єднання", яка не дозволить Кремлю "розвалити" справу, необхідно, щоб сторона захисту не мала ніяких контактів з ФСБ і діяла в інтересах своїх довірителів, заявив він в ефірі Радіо НВ.

"У цьому кейсі [справі, - Ред.] дуже важливо, щоб ФСБ не розтягла цих моряків по різним кутам, щоб не посварила їх, не дала якихось адвокатів, які будуть працювати в інтересах слідства, тому що важлива єдина стратегія в їх захисті. Ця стратегія, безумовно, звідти, з Криму, з цієї кримінальної справи звертається до міжнародної площини", - сказав Полозов.

Також адвокат попередив про потенційну загрозу того, що захоплених українських моряків вивезуть на материк, що зламає стратегію захисту та змусить шукати нових адвокатів.

Крім цього, Полозов заявив про те, що збирається захищати одного з військовослужбовців ВМС України.

Нагадаємо, що вранці 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. В результаті тарана прикордонного корабля РФ був пошкоджений буксир ВМС України.

У Федеральній службі безпеки РФ звинуватили українську сторону в "небезпечних маневрах" під час заходу в "закриту акваторію територіального моря РФ". Після інциденту російська влада в односторонньому порядку закрили Керченську протоку для проходу цивільних суден.

В цей же день українські кораблі були обстріляні і захоплені російським спецназом. В результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану в областях, що межують з РФ, розташованих уздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів.

27 листопада над моряками почався суд для обрання запобіжного заходу - 15 з 24 захоплених українських військовослужбовців заарештували на два місяці. Російська сторона інкримінує їм "незаконний перетин кордону Росії групою осіб за попередньою змовою", за що їм загрожує до шести років позбавлення волі. У той же час офіційний Київ вважає їх військовополоненими.

Наступного дня підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці решту українських моряків.

Джерело: new.nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>