Норвегія виграла Кубок націй з біатлону, збірна України завершила сезон у топ-10

Березень 23, 2019, 14:32 | (0) | спорт

Чоловіча збірна України з біатлону посіла десяте місце в загальному заліку Кубка націй сезону 2018/2019.

В активі українських біатлоністів 5391.0 бали. Вони програли Швейцарії, яка на 9-у місці, всього 22 бали. Дмитро Підручний здобув для України 1103 бали, Артем Прима – 1015, Сергій Семенов – 750, Артем Тищенко – 496, Руслан Ткаленко – 247, Тарас Лесюк – 217, Віталій Труш – 82. На першому місці опинилися норвежці на чолі з титулованим Йоганнесом Бьо.
Встроенное видео
Друге місце посіла збірна Франції, а третє – збірна Німеччини. Зазначимо, що норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо також достроково оформив перемогу в загальному заліку Кубка світу і виграв Малий кришталевий глобус у спринті.

Джерело: 24tv.ua