Новий глава МЗС Польщі оголосив про свої плани

Січень 9, 2018, 23:59 | (0) | Світ
10c22cafaeaba9b7a3593bac3ae8992bae68ec40

Чапутович повідомив про плани своїх перших закордонних візитів

Новий глава Міністерства закордонних справ Польщі Яцек Чапутович продовжуватиме зовнішню політику, яку вів його попередник Вітольд Ващиковський і яка спрямовуватиметься на тісну регіональну співпрацю.

Про це Чапутович заявив після прибуття вже міністром до будинку МЗС Польщі.

«Продовжу політику міністра Ващиковського й уряду, у якій значна увага приділяється регіональній співпраці», - заявив Чапутович.

Він повідомив про плани своїх перших закордонних візитів. За його словами, в понеділок, 15 січня, він відвідає Болгарію, яка з 1 січня головує в ЄС.

У вівторок, 16 січня, новий глава МЗС Польщі відвідає Німеччину, яку він назвав «головним польським економічним та політичним партнером».

Наступного тижня міністр також супроводжуватиме президента Польщі Анджея Дуду на засідання Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку, де президент РП виголосить промову про нерозповсюдження зброї, а Чапутович візьме участь у дискусії на тему ситуації в Афганістані.

Джерело: glavcom.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>