НОВЕ РІЗДВЯНЕ ВІДЕО: СВЯЩЕНИК З ДРУЖИНОЮ ЗАСПІВАЛИ РАЗОМ

Січень 9, 2018, 23:06 | (0) | Духовність і культура
Різдвяне-Рисей

Наприкінці минулого року о. Тарас Рисей та його дружина Оля записали пісню та відео про те, як хочеться зупинити час під час Різдвяних свят.

Пісня “Різдвяне” була записана в грудні, 2017-го року м. Дрогобичі, що на Львівщині, на студії звукозапису “69”.

Слова пісні належать о. Степану Рисею, який покинув наш світ у 2004-му році, залишивши по собі чотири збірки поезії. Музику ж на слова батька написав о. Тарас Рисей.

Бажаємо вам на власній життєвій дорозі, у світлі новонародженого Дитятка, навчитись безнастанно взирати на Небо, адже воно продовжує тихо промовляти кожному до вушка: «Іди сюди!» Відчуйте тепло любові нашого Бога, відкрийтеся на Нього всім серцем, вберіть у своє єство Його найчистішу благодать, і станьте людьми новими, воістину різдвяними! – о. Тарас і Оля Рисей

Гаряче спасибі говоримо звукорежисеру та музиканту Володимиру Андрієвському (гурт “Мері”) за технічну допомогу, дружбу, розуміння. Велику вдячність також висловлюємо відеооператору Олегу Здренику за чудову роботу в створенні даного відеокліпу та добрий настрій, подарований нам, під час плідної зйомки. 

Це вже не перша пісня, записана цим священичим подружжям із Самбора. У січні 2017-го світ побачила авторська колядка “Слава Богу з висот“. Також о. Тарас є гітаристом і духівником молодіжного рок-гурту “Зорі-Роси”, який також виконує пісні його авторства, але вже в дещо іншому звучанні.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>