Не кавою єдиною: який напій стимулює роботу мозку

Жовтень 5, 2020, 11:08 | (0) | Здоров'я і краса
8862_32

Зелений чай

Вміст кофеїну в зеленому чаї набагато нижче, ніж у каві. Але при цьому у чаї є дві ноотропні сполуки - l-теанін і галлат епігаллокатехін. Дослідження показують, що l-теанин може сприяти розслабленню, а також в поєднанні з кофеїном може поліпшити увагу. Крім того, він також може надавати благотворний вплив на ваш мозок або навіть боротися з нейродегенеративними захворюваннями.

Комбуча

Комбуча (він же чайний гриб) - це ферментований напій, який зазвичай готують із зеленого або чорного чаю, а також фруктів або рослин. Його головна перевага полягає в тому, що з нього в кишечник потрапляють пробіотики. Деякі дослідження підтверджують, що вживання чайного гриба пов'язано з поліпшенням функцій мозку. Ви можете приготувати чайний гриб самостійно або купити його в готовому вигляді в супермаркеті.

Апельсиновий сік

Апельсиновий сік багатий вітаміном C: 1 стакан забезпечить вам близько 93% денної норми цієї корисної речовини. Дослідження показали, що люди з більш високим рівнем вітаміну C в крові або більш високим рівнем споживання вітаміну C мали кращі показники уваги, пам'яті і мови, ніж люди з більш низьким рівнем споживання в крові або споживанні.

Джерело: nashamama.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>