НЕ ЗДАВАЙСЯ!

Травень 24, 2018, 13:08 | (0) | Добрі справи Духовність і культура
D167FA27-6192-4774-87D3-9E6BCDE7107D_cx0_cy1_cw0_w1023_r1_s

У нашому житті бувають такі ситуації, коли нагромаджується стільки чорних хмар, стільки безнадії, жалю, кривди, що просто бракує сили, щоб йти далі. І, напевно, в кожного для цього є свої причини і всі вони різні. Та саме в такі хвилини приходить євангелістський заклик: „Не здавайся!“.

Святе Письмо свідчить, що Ісус — єдина сила, яка може дати людині надію, яка може припинити все, навіть нескінченні кордони, які лише можна собі уявити.

Коли перебуваєш у такій ситуації, що від болю, смутку, жалю і розпачу і безнадії опускаються руки — не здавайся! Боз тобою — Бог і Він тебе ніколи не залишить. Можеш цього не бачити, не чути, навіть собі цього не уявляти. І всі довкола можуть говорити тобі протилежне — не вір у це! Не вір у ці переконання, в ці відчуття, а повір слову Євангеліє, повір слову, яке не походить від людини, а від самого Бога. І воно говорить — не здавайся!

Добрим прикладом є свідчення Бога, який каже, що”все минає”,  що “нема Бога переді мною”, що може все знищити і все відновити.

Бог — це така сила, така міць і милосердя, яка не має рівних собі. Все на світі може складатися так, щоб показати нам, що це не так, всі люди на світі можуть казати, що це неправда, але це не змінить реальності — Він є, Він встав із мертвих, Він поборов смерть!

Ти маєш зробити лише одне — приділи час простій молитві, а не перегляду фільму, який тобі не принесе добра. Сядь до молитви і проси, щоб Бог прийшов до тебе, щоб торкнувся тебе, щоб діяв у твоєму житті.

Він — єдина відповідь на все, що нас турбує. Христос, Його милість, милосердя і прощення — ЄДИНА відповідь, яка може нам дати те, що потребуємо.

Навіть, якби світ валився, Він буде тримати тебе і ніколи не відпустить, бо Він — твій Бог. І це єдина річ, яка є гарантією в світі. Нема нічого іншого, що було б певніше, що було б фундаментом, що мало би сенс поза Ним.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>