Неконтрольовані вибухи на території арсеналу в Калинівці припинилися

Вересень 29, 2017, 16:54 | (0) | Україна
870310

Неконтрольованих вибухів та виникнення осередків пожеж на технічній території арсеналу станом на 14 годину п'ятниці не спостерігається. Про це  УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ДСНС України.

"Станом на 14 годину 29 вересня неконтрольованих вибухів та виникнення осередків пожеж на технічній території арсеналу не спостерігається, але під час роботи важкої інженерної техніки військових груп розмінування відбуваються підриви окремих вибухонебезпечних предметів під мінними тралами", - йдеться у повідомленні.

Піротехніки продовжують виконувати заявки від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано 194 заявки, з них виконано – 178. Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 1700 га територій у 5 населених пунктах (у Калинівському районі – 3, у Вінницькому – 2). Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості за межами населених пунктів у 10-кілометровій зоні навколо арсеналу.

"Під час проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено понад 140 вибухонебезпечних предметів, розкиданих вибухами", - сказано у повідомленні.

Також зазначається, що авіацією ДСНС з початку робіт здійснено 44 скиди (368 тони води). З 8:00 29 вересня продовжується робота авіації.

"Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено 9 протипожежних танків та 4 інженерні машини розгородження ІМР-2", - йдеться у повідомленні.

Також вказано, що відновлено газопостачаня 3 тис. 4 абонентам у населених пунктах в районі арсеналу.

Як повідомляв УНН, 26 вересня близько 22:00 на військових складах населеного пункту Калинівка, що на Вінниччині, сталася пожежа.

Пожежу на військових складах у Калинівці кваліфікували як диверсію.

Слідство відпрацьовує чотири версії причин пожежі на арсеналі в Калинівці.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>