НЕГОДА НАКРИЛА ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ: НА МИКОЛАЇВЩИНІ СИПЛЕ СНІГ І КРИЖАНИЙ ДОЩ

Січень 11, 2019, 19:22 | (0) | Україна

НЕГОДА НАКРИЛА ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ: НА МИКОЛАЇВЩИНІ СИПЛЕ СНІГ І КРИЖАНИЙ ДОЩ

Через негоду обмежено рух автомобілів у кількох областях України. Зокрема, від 15-ї обмеження задіяли для всіх видів транспорту на Кіровоградщині, на Запоріжжі та в Миколаївській області – для вантажівок і маршрутного транспорту.

Про це повідомляє "5 канал" із посиланням на Національну поліцію. На Миколаївщині найбільше від негоди потерпають північні райони. Опади там не припиняються від ранку. До рясного снігу додався крижаний дощ. Через це на дорогах утворилася ожеледиця. На боротьбу зі стихією виїхали близько 90 одиниць комунальної спецтехніки, долучилися і трактори місцевих фермерів.

Ожеледиця призвела до ДТП на дорогах. Поблизу села Кумарі Первомайського району бензовоз на слизькій ділянці з'їхав у кювет і перекинувся. Водій не травмувався. Рятувальники вже витягнули зі снігових заметів до десятка автівок.

"Служба автомобільних доріг, як балансоутримувач, щоб уникнути ДТП видала повідомлення про тимчасове припинення руху для великовантажного транспорту та пасажирського транспорту. Це зроблено, щоб вони якісно та своєчасно обробили ділянки цієї дороги. На даному етаці це стосується тільки траси Н-24", – зазначив заступник голови Миколаївської обласної адміністрації Валентин Гайдаржи.

"Працюють мобільні групи від пожежно-рятувальних частин у Первомайському, Гарбузинському, Врадієвському, Вознесенському, Новобузькому й Еланенському районах області. Також, протягом дня надано допомогу 27 громадянам, потерпілих немає", – відзвітувала речниця ГУ ДСНС Миколаївщини Ілляна Пацюк.

Джерело: 5.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>