НБУ остаточно скасував ліміт на виведення дивідендів з України

Липень 9, 2019, 22:45 | (0) | Україна
"З 10 липня 2019 року бізнес із іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні в розмірі 12 млн євро на місяць для однієї юридичної особи. Чергове валютне послаблення не матиме негативних наслідків для макрофінансової стабільності"

Національний банк України в рамках валютної лібералізації з 10 липня цього року остаточно скасував ліміт на репатріацію дивідендів.

Зазначені зміни щодо репатріації дивідендів затверджено постановою правління НБУ № 91 від 9 липня 2019 року, повідомляє прес-служба Нацбанку.

"З 10 липня 2019 року бізнес із іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні в розмірі 12 млн євро на місяць для однієї юридичної особи. Чергове валютне послаблення не матиме негативних наслідків для макрофінансової стабільності", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в першому півріччі бізнес перерахував за кордон дивіденди на суму 1,27 млрд дол. США, з яких 1,07 дол. США - за рахунок купленої валюти. Такі обсяги перерахування та купівлі валюти є на 20% і 14% меншими, ніж за аналогічний період минулого року.

Скасування ліміту на репатріацію дивідендів є вже третім суттєвим валютним послабленням за останні три тижні, наголошують у НБУ. Раніше Національний банк скасував вимогу обов'язкового продажу валютного виторгу й ліміт на фінансування представництв українського бізнесу за кордоном. Від початку року скасовано понад 30 валютних обмежень.

Джерело: ipress.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>