На Івано-Франківщині діти каталися “Карпатським трамваєм” під супровід музикантів. ФОТО

Жовтень 31, 2017, 22:30 | (0) | новини область Україна

Минулого тижня франківський Карітас організував для дітей екскурсію “Карпатським трамваєм”. У подорож гірською місцевістю поїхали діти учасників АТО, переселенців, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Захід відбувся у рамках проекту “Національна мережа для дітей та їх сімей” за фінансової підтримки МБФ “Карітас України”, повідомляє прес-служба Карітасу. На зупинках діти мали змогу набрати собі джерельної води, погратися на ігровому майданчику, придбати сувеніри та сфотографуватися на згадку. 11-річному хлопцю пощастило у такий незвичний спосіб відсвяткувати свій день народження. Музиканти у вагончику трамвая заграли хлопцю вітальну пісню, а від Карітасу іменинник отримав м’яку іграшку.

Кожен свій день народження я святкував дома, – каже хлопчик, – а цього разу на природі і так багато друзів зі мною. Я щасливий.

Франківський Карітас завжди намагається організувати пізнавальне та цікаве дозвілля для дітей. Завдяки подібним заходам хлопці та дівчата знаходять нових друзів, а діти з родин вимушено переміщених осіб інтегруються у місцеве середовище, знайомляться з культурою та історією краю, що став для них другою домівкою. Екскурсію “Карпатським трамваєм” відвідали 25 дітей.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>