На Рогатинщині листоноша привласнила пенсій на 50 тисяч і втекла за кордон

Жовтень 11, 2017, 20:54 | (0) | інше головне Курйози новини
cfae485b7b25ee57f4570e865080a84d_XL

Сільську поштарку з Рогатинщини підозрюють у привласненні грошей пенсіонерів, зокрема, й пацієнтів психлікарні. А йдеться про понад 50 тисяч вкрадених гривень. Жінка підробила звіти, у яких зазначила, що віддала пенсію людям, однак до пенсіонерів ці кошти так і не дістались. Ошуканих - кілька десятків. Тепер правоохоронці мають намір оголосити листоношу у міжнародний розшук, адже після вдіяного виїхала за кордон, інформує "Рогатинська земля" з посиланням на ТСН.

Односельці припускають, що на злочин її могли підштовхнути борги сина. "Укрпошта" проводить внутрішнє розслідування. Водночас її керівництво також заявило, що усе вкрадене підлеглою обіцяє повернути ошуканим селянам до кінця сьогоднішнього дня.

"Вона сфальсифікувала документи: здала звіт про  виплату пенсій, а коли ми приїхали безпосередньо у відділення зв’язку, то побачили неперераховані кошти по платежах, які прийнято від клієнтів, та невиплачені пенсії", – розповідає заступник директора Івано-Франківської філії ПАТ "Укрпошта" Дарія Вовчук. 

https://www.youtube.com/watch?v=0SKVFeU1p4c

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>