На Рогатинщині відбулись змагання з мотокросу

Липень 9, 2018, 11:37 | (0) | інше головне новини
a692af0166

Днями в урочищі «Пікула» неподалік райцентру відбулись традиційні змагання з мотокросу на Кубок України Західного регіону.

У церемонії відкриття взяли участь голови районної державної адміністрації Петро Білінський та  районної ради Роман Гринишин, а також головний спеціаліст сектору молоді та спорту РДА Володимир Гринчишин, - інформує офіційний сайт райдержадміністрації.

Облаштуванням траси зайнялись місцеві активісти, а з районного бюджету на її оновлення та продовження було виділено 75 тис.грн. Організації такого драйвового спортивного дійства активно сприяли голова Рогатинського районного осередку громадської організації з мотоспорту "Джерело" Ярослав Третяк, райдержадміністрація, районна та міська ради.

Варто відзначити, що у змаганнях взяло участь 76 спортсменів з Хуста, Чернівців, Косова, Хмельницького, Іршави, Мукачева, Києва, Ковеля, Львова та Житомира. Команди боролися за першість в десяти класах у залежності від кубатури мотоциклу. На трасу вийшли і ветерани мотоциклетного спорту України. Вони здійснили по два заїзди, за результатами яких і були визначені переможці.

   

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>