На Рогатинщині відбувся Кубок України з мотокросу (Результати)

Червень 10, 2017, 20:08 | (0) | інше новини район спорт

Нещодавно в урочищі Пікула, що неподалік Рогатина, відбувся відкритий Кубок України з мотокросу. Позмагатися у подоланні рогатинських схилів приїхали спортсмени з Прикарпаття, Львівщини, Тернопільщини, Закарпаття, а також Рівненщини.

У церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Р.Гринишин , помічник народного депутата України В.Шевченка - Р.Дашавець та головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації В.Гринчишин, інформує Рогатинська РДА. Спортсмени, котрі взяли участь у змаганнях, розповідають, що  у мотокросі важлива не тільки фізична підготовка і витривалість, а й готовність траси для змагань. Вона має бути добре розгорнута тракторами, ввечері та упродовж  змагань її зволожують за допомогою пожежної техніки. .. Тож, не приховуючи захвату, вони розповідають: учасники Кубка задаволені підготовкою змагань у Рогатині. Організатор Ярослав Третяк добре підготував траси, крім того,  на Кубок прийшло багато вболівальників, погода теж сприяла гарному відпочинку та роботі. image002-1 image004-1 Сам Я.Третяк, зізнається:усе це не вдалося б без людей, котрі підставили дружнє плече допомоги щодо організаційних моментів, а зокрема - голова райради Р.Гринишин, міський голова м.Рогатина С.Насалик, Рогатинська РДА, народний депутат України В.Шевченко, депутат облради Б.Дідик, ПП М.Микитин.Також тракторист Т.Дзера і всі жителі та гості Рогатинщини, котрі завітали на спортивний захід і, оплативши благодійний внесок (10грн.), дали можливість повести ще одну, втім масштабнішу, гонку на цій трасі 8-9 липня. За що висловлює небайдужим землякам щиру вдячність. А ось результати нещодавніх змагань. DSC_2914 ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????  

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>