На півдні Каліфорнії через природну пожежу евакуювали понад 20 тис. осіб

Серпень 10, 2018, 23:47 | (0) | Світ
8tx4xqohceftvukop8m1neaeh

Влада американського штату Каліфорнія розпорядилися евакуювати більше 20 тис. жителів округів Ріверсайд та Орандж, де бушує велика природна пожежа, передає в п'ятницю агентство «Ассошіейтед Прес».

У повідомленні наголошується, що губернатор Каліфорнії Джеррі Браун оголосив надзвичайний стан на території цих округів. Він заявив, що полум'я загрожує тисячам житлових будинків і закликав місцевих жителів евакуюватися.

За даними влади штату, природна пожежа, що отримала назву "Голі", охопила майже чотири тисячі гектарів на території округів Ріверсайд та Орандж.

За інформацією «АП», у п'ятницю в місцевому суді відбудуться слухання у справі 51-річного Форреста Кларка, якого обвинувачують у підпалі. За версією обвинувачення, чоловік навмисно влаштував лісову пожежу, яка розповсюдилася територією двох округів.

Якщо суд визнає Ф.Кларка винним, йому загрожуватиме довічне тюремне ув'язнення.

Раніше повідомлялося, що щонайменше десять людей загинули внаслідок природних пожеж, які вирують у Каліфорнії вже протягом декількох тижнів.

Як повідомляють американські ЗМІ, наразі в Каліфорнії зафіксовано понад 15 активних вогнищ природних пожеж. Найбільша з них - "Мендосино комплекс" - стала наймасштабнішою пожежею за всю історію штату.

Операцію із гасіння пожеж ускладнює спекотна та посушлива погода, а також сильний вітер.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>