На Прикарпатті знайшли найгірший туалет. ФОТО

Червень 9, 2015, 14:07 | (0) | , , , , , | район
img_3482__large

Громадський туалет на автостанції «Рогатин» — це той випадок, коли ліпше, якби його взагалі не було. Все одно так, наче туалету тут немає, поводяться чоловіки, які себе поважають, та жінки із дітьми – йдуть у зелені зарості позаду цієї «душогубки». Сором’язливим жінкам нічого не залишається, як заходити і страждати.

Ні паперу, ні світла, ні води. Нічого, крім всепоглинаючого смороду, куп і калюж. Хтось не стримав блювотного рефлексу. Десь так могло би виглядати пекло, — інформують Вікна із посиланням на «ГК».

— Мамо, а чому там так багато мух? — питання від хлопчика років п’яти. Дитина показує пальчиком на рій комах, що в’ється над входом до бетонної споруди.

Мама не пояснює дитині причини. Бере за руку і відводить за сусіднє дерево. Останній день весни, а зайти всередину неможливо, бо гарячий сморід, здається, роз’їсть ніздрі. Всередині плавучі острівці лайна на долівці і дві дірки на бетонних підвищеннях, до яких неможливо дійти, не замастивши капці.

Якась прибиральниця мусить там час від часу прибирати.  Бо є мітла. Чомусь здається, що це жінка похилого віку на мінімальній зарплаті у такій засмальцьованій комунально-помаранчевій жилетці.

Працівниця бару на автостанції каже, що цей заклад належить автостанції, іншого туалету поруч немає. «Ми теж туди ходимо. А що робити? Обіцяють вже не знаю який рік щось змінити», — каже жінка. Ми вирішили не питати нічого в адміністрації автостанції, бо що тут питати?

Туалет — стратегічний. Його знають усі, хто їздить до Львова через Рогатин або на Польщу чи у зворотньому напрямку. Знають і ті, кого вабить пам’ятка «ЮНЕСКО» — збудована без жодного цвяха у 1598 році Церква Святого Духа у Рогатині.

Водії автобусів породжують безвихідь, бо роблять санітарну зупинку саме на автостанції. Водії й самі звикли ходити в кущі, хоч могли би зупинитися на якійсь заправці.

Рогатинському “виходку” вже щонайменше 30 років. Принаймні стільки років цей туалет пам’ятають на цьому місці й у тому ж вигляді ті, у кого ми про нього запитували. Упродовж усіх цих років нічого не змінюється. Хіба що підмальовують свіжою фарбою «М» і «Ж».

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>