На Прикарпатті завершують відновлення каналізаційних мереж, які зруйнувала повінь

Серпень 7, 2020, 11:24 | (0) | область
630_360_1596706128-765

У селі Залуква на завершальній стадії виконання робіт щодо відновлення водовідведення зовнішніх каналізаційних мереж по вул. Миру, на які з резервного фонду Державного бюджету України виділено1 млн 400 тис. грн.


Про це повідомляє ІФ ОДА.

На даний час вже здійснено розробку ґрунту в траншеях та котлованах, улаштовано щебеневу основу під лотки, а також впорядковано водоскидні споруди з проїжджої частини та здійснено укладання плит перекриття каналів.

Марія Савка побувала в районному Народному домі, де коштом Державного фонду регіонального фонду, завершується капітальний ремонт цього закладу культури. Посадовець позитивно оцінила якість робіт та темпи їх проведення.

Під час робочої поїздки Марія Савка поспілкувалася із галичанами щодо реформування адміністративного-територіального устрою.  Зазначалося, що постановою Верховної Ради на території Прикарпаття було утворено 6 окремих районів.

«На жаль, з карти України зник Галицький район. Ми розуміли, що задля відновлення історичної справедливості потрібно було відстояти назву «Галицький» з адміністративним центром в місті Івано-Франківську», – повідомила посадовець.

Джерело: www.golosinfo.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>