НА ПРИКАРПАТТІ ВІД ГРИПУ ПОМЕРЛА 14-РІЧНА ДІВЧИНА

Лютий 8, 2019, 11:35 | (0) | область

У п’ятницю, 8 лютого, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбувся брифінг для ЗМІ щодо стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області, інформує WestNews.

«Станом на 4 лютого захворіло на грип 4878 осіб, 3378 дітей до 17 років, 211 осіб госпіталізовано. В області циркулює три типи вірусів. Є два види вакцин, 2514 осіб вакциновано», – розповіла спеціаліст Лариса Підвербецька. «Департамент охорони здоров`я рекомендує не займатися самолікуванням, а звертатися до лікарів», – додала вона.

Слід зазначати, що на Прикарпатті трапився один летальний випадок: 14-річна дівчина померла в Галицькому районі.

«Ми вважаємо, що захворюваність на грип і ГРВІ є вищою, ніж нам подають офіційні дані. Найбільш важкими ускладненнями є пневмонія. За цей період було 25 випадків пневмоній, пусковим механізмом були вірусні інфекції. Всі пацієнти, які перебувають в реанімаційних відділеннях, обов`язково обстежуються. Але важкі пневмонії в нас є. В обласній лікарні чотири пацієнти перебувають в реанімації, ще два – в обласній інфекційній лікарні», – додала Лариса Боришкевич.

«Найбільш чутливі для нас – вагітні. Хочу наголосити на появу гострої ниркової недостатності з прийомом парацитамолу. Це безконтрольний прийом, відтак ми маємо випадки вже ускладнення. Тому займатися самолікуванням не радимо», – каже Боришкевич.

«Вакцинуватися можуть вагітні, онкохворі», – каже Лариса Підвербецька.

Джерело: westnews.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>