На Прикарпатті виникла природна аномалія

Січень 12, 2018, 23:16 | (0) | область
630_360_1515756451-6528

Порівняно тепла зима, надзвичайно спекотне літо не могли не змінити природу флори та фауни. Franyk.city з’ясовував, що відбувається зараз у нашому краю та які аномалії сталися цієї зими.

Ведмеді цього року не впали у сплячку.  Про це повідомив Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку, що знаходиться в Івано-Франківській області. Працівники розповіли, що головна причина в тому, що цієї зими температура повітря не досягла потрібної позначки. Ведмедів у центрі спеціально посилено годували, проте це не вплинуло на природній процес, що у народі зветься «сплячка». Тварини не тільки не заснули, а й перестали їсти. Працівники занепокоєні, бо хвилюються за стан здоров’я клишоногих. Тим не менш, дослідники запевняють, якщо температура понизиться – тварини точно повернуться до звичного біоритму.

Нагадуємо, що сезонна сплячка – це природній процес. Під час нього у тварин знижується температура тіла та рівень метаболізму. Цікаво, що до активної форми життя процеси організму повертаються дуже швидко.

Щодо лісів – експерти стверджують, що не слід боятися клишоногих, адже вони живуть досить далеко від освоєних людиною стежок.

Проте, це не єдина аномалія, що спіткала наш край цього сезону. Продовжують з’являтися гриби. Звісно, не в такій кількості, як зазвичай. Придатність до збирання їх зараз важко оцінити.

Синоптики кажуть, що таке потепління цілком закономірне. Незважаючи не те, що такі температури зимою в Івано-Франківській області вперше за 137 років, після завершення першої половини січня – до краю завітають морози та хурделиця.

Природні аномалії є і в інших регіонах. Наприклад, на Закарпатті знайшли навіть квіти. Цікаво, що у берегів США днями раніше замерз океан.

Джерело: franyk.city

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>