На полігоні "Широкий лан" вночі сталася пожежа: загинув військовий, ще семеро постраждали

Березень 13, 2018, 10:45 | (0) | Україна
630_360_1497506982-7573

За фактом пожежі на полігоні в Миколаївській області та загибелі військовослужбовця призначено службове розслідування. Вогонь помітили близько 4-ої години ночі / фото УНІАН На військовому полігоні «Широкий лан» у Миколаївській області сьогодні вночі внаслідок пожежі загинув один військовослужбовець, ще семеро постраждали.

Про це у Facebook повідомляє прес-служба Сухопутних військ Збройних сил України. «На 235-му загальновійськовому полігоні у Миколаївській області в результаті порушення правил безпеки при користуванні піч’ю в нічний час сталася пожежа, внаслідок якої згорів один намет в наметовому містечку», - сказано у повідомленні.

Близько 4-ої години ночі особовий склад добового наряду наметового містечка помітив загорання намету. Військовослужбовці негайно вжили заходів з евакуації особового складу та гасіння пожежі. Під час пожежі один військовослужбовець загинув, семеро отримали опіки різного ступеню тяжкості.

Постраждалих доставили в Миколаївський військовий шпиталь. Загрози життю постраждалим військовослужбовцям немає. За фактом пожежі та загибелі військовослужбовця призначено службове розслідування. Проводяться слідчі дії. Джерело: unian.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>