На одній із найбільших вулиць Франківська змінять схему руху

Серпень 29, 2017, 16:50 | (0) | новини область Україна

У Івано-Франківську планують змінити схему дорожнього руху. Обіцяють: це буде зручно для пішоходів і більш безпечно – для автомобілістів.

Заплановано встановити світлофор на перехресті вулиць Галицька і Целевича, інформує прес-служба виконкому Івано-Франківської міської ради.

Там планують встановити новий світлофор. На ділянці вулиці Галицької, від вул. Витвицього до вул. Целевича введуть нову схему організації дорожнього руху. На перехресті встановлять додатковий світлофор. Це полегшить поворот наліво, а також – спростить перетин проїзної частини для пішоходів.

До речі, встановлення цього світлофору франківці пропонували і в одній із петицій.

«Це важливо для безпеки дорожнього руху, адже зараз машини, порушуючи правила дорожнього руху розвертаються на дальньому світлофорі. Для того, щоб такого не було й проектуємо світлофор. Це дозволить убезпечити як пасажирів, так і автомобілістів», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

До речі, на вулиці Галицькій наразі триває облаштування велодоріжок пішохідної зони. Світлофори планують встановити і на перехресті вулиць Довженка-Сухомлинського і Коновальця-Сорохтея.

Джерело:0342.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>