На кордонах Німеччини та Австрії посилили контроль

Червень 1, 2018, 11:51 | (0) | Світ
00300032-0538a806dfd4a192c70b3d7c5435c49d

Поліція Німеччини та Австрії розпочала спільний контроль на спільному та австрійсько-італійському кордонах. За даними правоохоронців, нелегальні мігранти дедалі частіше вдаються до ризику, який загрожує життю.

Дорожній знак на виїзді з Баварії у бік Австрії

Німецькі та австрійські відомства посилюють контроль на спільному кордоні з метою протидії злочинності та нелегальній міграції. Федеральні поліції обох країн, а також баварська земельна поліція у п'ятницю, 1 червня, мають вперше почати спільні перевірки, зокрема, на залізничному транспорті, повідомляє агенція новин dpa. Спільні перевірки поліції ФРН та Австрії мають відбуватися і на перевалі Бреннер на австрійсько-італійському кордоні.

Проміжні підсумки таких дій мають підбити за три місяці. Наразі ж у прикордонних районах важливо координувати заходи на міжрегіональному рівні, зазначив речник управління федеральної поліції в Мюнхені Томас Боровік (Thomas Borowik). Він наголосив, що мігранти дедалі частіше ризикують життям. У минулому році у зоні роботи управління федеральної поліції в Мюнхені на товарних поїздах виявили майже тисячу біженців.

За німецькою офіційною статистикою, минулоріч через німецько-австрійський кордон спробу нелегального в'їзду здійснили близько 14 600 осіб, майже половину з них відправилиназад. За перші чотири місяці 2018 року ідеться про 3800 протиправних в'їздів та майже 2100 повернень.

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>