На Донбасі стріляли поблизу патруля спостерігачів ОБСЄ

Лютий 3, 2018, 14:47 | (0) | АТО Україна
743a2acd1d4057d47e76d482ffd14829a4e45c60

Співробітники СММ ОБСЄ зафіксували обстріли на Донбасі. Патруль повідомляє, що стрілянина і вибухи відбулися під Ясинуватою.

Патруль Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі у п'ятницю, 2 лютого, зафіксував вибухи та стрілянину невизначеного походження під контрольованою проросійськими сепаратистами Ясинуватою, за 16 кілометрів від Донецька. Про це спостерігачі повідомили у суботу, 3 лютого, в оперативному звіті, оприлюдненому на сайті місії.

Шість співробітників СММ на двох броньованих автомобілях перебували на покинутій автозаправці під Ясинуватою, за два кілометри від лінії розмежування. "У період із 13:00 до 13:50 (час київський. - Ред.) команда Місії зафіксувала 5 вибухів невизначеного походження, 11 пострілів із 30-мм гармати бойової машини піхоти (БМП-2), а також 34 черги і постріли з великокаліберного кулемета та стрілецької зброї", - повідомляє СММ. Потім відбулася стрілянина, спостерігачі "почули, як над їхніми головами зі свистом пролетіли 3 кулі з заходу на схід", одна з них влучила за кілька метрів від патруля. Спостерігачі негайно залишили територію, ніхто не постраждав.

Напередодні перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александер Гуґ заявляв, що за минулий тиждень кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі скоротилася на 25 відсотків. "80 відсотків усіх вибухів сталося від застосування озброєння, яке мало бути відведене", - цитує Гуґа "Інтерфакс-Україна".

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>