На Вінниччині рівень захворюваності на грип та ГРВІ вищий епідпорогу на 22,7%

Лютий 10, 2020, 11:52 | (0) | Здоров'я і краса
630_360_1576164799-672

Про це зазначила директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович під час щотижневої апаратної наради під керівництвом голови облдержадміністрації Владислава Скальського.

За її словами, в області рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 22,7% вищий епідемічного порогового рівня.

Директор профільного департаменту також зауважила, що 60% захворілих в області – це діти.

Ситуація щодо підвищення епідпорогу спостерігається і в державі загалом. Так, захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перевищує епідпоріг на 43%.

Профільним департаментом області спільно із Вінницьким обласним лабораторним центром МОЗ України здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі распіраторні вірусні інфекції.

Згідно з інформацією ВОЛЦ МОЗ України, на 6-му тижні 2020 року у Вінницькій області спостерігається високий рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ, що складає 887,5 випадків на 100 тис. населення. Протягом тижня за медичною допомогою  з приводу  ГРВІ звернулись 13786 осіб, серед захворілих  8385  дітей.  Було госпіталізовано 654 особи, в тому числі 488 дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у м. Вінниця, Бершадському, Могилів-Подільському, Томашпільському та Тульчинському районах.

Джерело: vin.gov.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>