Науковці розповіли, як музика впливає на здоров'я

Січень 27, 2018, 01:04 | (0) | інше новини Скриня домашніх порад Хай-тек
342757_1

Вчені поділилися корисною інформацією про вплив музики на організм людини.Виявилося, що певні музичні напрямки можуть мати різний вплив на організм людини, передає Ukr.Media.

Наукові працівники зазначають, що всі музичні жанри впливають на наш мозок абсолютно по-різному.

Заспокійлива класика

Приміром, класична музика вважається найбільш корисною. Вона може зняти нервове перенапруження, заспокоїти хворі нерви, надати моральних сил. Найчастіше класичну музику слухають ті, хто схильний до щоденних  стресів . Вчені стверджують: дуже важливо з раннього дитинства або навіть під час виношування дитини слухати відомих класиків, які увійшли в історію музики. Регулярне прослуховування їхніх творів підвищує інтелект дитини.

Рок – потужний підсилювач емоцій

Виявляється, який би в людини не був настрій, слухаючи рок, вона стає  більш агресивним або, навпаки, щасливим. Але  вченим вдалося виявити й негативну властивість цього жанру музики, а саме порушення внутрішньої врівноваженості людини,  тому дітям і підліткам небажано слухати рок.

Поп-музику краще не слухати тим, хто зайнятий розумовою працею

А все тому, що монотонні ритми такого напрямку в музиці призводять до погіршення когнітивних здібностей мозку людини. Якщо вона буде часто слухати "попсу", то через деякий час у неї з'являтюся проблеми з концентрацією уваги та пам'яттю.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>