НАТО закликає Росію припинити підтримку сепаратистів на Донбасі і звільнити українських політв’язнів

Липень 11, 2018, 23:53 | (0) | Світ
36975902_517588495328212_4602604438929014784_n

Північноатлантичний альянс закликав Росію припинити будь-яку підтримку незаконних озброєних угруповань на окупованих частинах Донецької та Луганської областей і вивести свої війська та озброєних найманців з української території. Про це йдеться у декларації саміту НАТО, оприлюдненій 11 липня, наприкінці першого дня саміту у Брюсселі.

«Ми закликаємо Росію припинити будь-яку політичну, фінансову та військову підтримку незаконних озброєних угруповань і припинити військове втручання в Донецькій та Луганській областях і вивести свої війська, озброєння та найманців з території України, а також повернутись до Спільного центру з контролю та координації (режиму припинення вогню на Донбасі – ред.)», – говорить декларація саміту, ухвалена лідерами 29 країн-членів альянсу.

Альянс також закликав Москву звільнити українських громадян, яких Росія незаконно утримує за ґратами. «Ми дуже стурбовані використанням тортур та переведенням українських громадян до в’язниць у Росії», – говорить декларація саміту НАТО.

Джерело: radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>