Наталія Мухітдінова: За кількістю інцестів наш регіон є чемпіоном

Червень 2, 2015, 07:44 | (0) | , , , , , , | область
Lot and his daughters, by Hendrick Goltzius

В День захисту дітей в Urban Spase 100 у Франківську пройшла лекція психолога Наталії Мухітдінової "Нетоксичне батьківство, або як не обпекти дитину батьківською опікою та не отруїти любов'ю".

Токсини, про які говорила психолог, це насильство в сім'ї і надмірна любов та опіка. Ті з них, які отруюють дитину на все її подальше життя, вважає Наталія Мухітдінова, - це сексуальне насильство, пише іфПортал з посиланням на Курс.

"Наш регіон є чемпіоном з інцестуальних злочинів в Україні. І біда в тому, що тільки одній із 7-и дітей, які зазнали сексуального насильства, вірять батьки", - каже пані Наталя.

Психолог назвала ознаки, за якими можна розпізнати, що дитина мала досвід сексуального насилля.

"Якщо дитина жаліється, навіть на чоловіка, якого ви любите, - звернулася вона до жінок на лекції, - повірте дитині. Чоловіків багато. Ваша дитина у вас - одна".

Те, що робить дитинство екологічним, тобто повноцінним і комфортним для дитини, - це безумовна підтримка в родині.

"Дитина має приходити в родину і знати, що її там в будь-якому випадку підтримають, розрадять, захистять", - наголошує психолог.

Безпека, любов і щаслива мама - це все, що потрібно, на думку Наталії Мухітдінової, для екологічного батьківства. Потрібне для всіх трьох його учасників - дитини, матері і батька.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>