Найпроблемнішу дорогу Рогатинського району планують відремонтувати вже цього року

Червень 14, 2020, 22:46 | (0) | район
52333061_303

Під час робочої поїздки на Рогатинщину голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів ознайомився із роботою сільськогосподарстких підприємств, проінспектував будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Пуків, оглянув стан місцевих автошляхів, зокрема, дорогу загального користування державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка протяжністю 33,8 км.

Понад шість кілометрів автошляху перебуває у аварійному стані. Жителі навколишніх населених пунктів вже кілька років очікують на ремонт дороги. Неодноразово люди зверталися до влади із проханням забезпечити належний проїзд, однак через відсутність фінансування ремонт дороги не проводився.

«Упродовж останніх п’яти років ділянка автотраси національного значення зазнала значних руйнувань. Це зумовлено завантаженістю магістралі великоваговим та великогабаритним транспортом, який прямує транзитом через Рогатинський район до сусідніх областей, – зазначив Віталій Федорів. – Дорога М-12 має велике значення як для області, так і інших регіонів, тому будемо об’єднувати зусилля обласної влади, депутатського корпусу з метою пошуку відповідного фінансового ресурсу та її ремонту».

Враховуючи відсутність цільового фінансування за рахунок державних капітальних видатків на об’єкт та зважаючи на важливість даного транспортного сполучення, на замовлення Служби автомобільних доріг в області у 2019 році розпочато розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на ділянці км 62+758 – км 77+650. Віталій Федорів підкреслив, що до початку липня планується виготовлення технічної документації для капремонту дороги, а відтак у найкоротші терміни розпочнеться її відновлення.

Джерело: versii.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>