НАД ЧОРНИМ МОРЕМ ЗНИК РОСІЙСЬКИЙ ВИНИЩУВАЧ СУ-27

Березень 26, 2020, 11:10 | (0) | Світ

Російський винищувач Су-27 в середу пропав під час польоту над Чорним морем, за попередніми даними, літак впав в море, льотчика шукають рятувальники.

Про це повідомили в Міноборони РФ, передають російські ЗМІ.

"25 березня близько 20:10 до акваторії Чорного моря в 50 км від Феодосії при проведенні планових польотів пропала відмітка на екранах засобів об'єктивного контролю від винищувача Су-27. О 20:11 було зафіксовано сигнал аварійного радіомаяка в даному районі", - сказали в відомстві.

За попередніми даними, літак впав в море, уточнили в Міноборони. Для пошуку і порятунку льотчика в район радіомаяка оперативно були підняті сили і засоби пошуково-рятувальних служб Південного військового округу: літак Ан-26 і вертоліт Мі-8.

"Пошук льотчика в районі проведення операції утруднений складними метеоумовами", - відзначили в міністерстві.

Нині два судна знаходяться в районі аварії винищувача Су-27 біля Феодосії.

"Два судна знаходяться на місці. Погодні умови важкі, 9 градусів вода, сильний вітер, хвилі пристойні, видимість погана", - сказав співрозмовник. Буксири в цей район ще не дійшли.

Джерело: prm.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>