Місцева влада взаємодіятиме з аграріями області

Травень 29, 2020, 14:23 | (0) | область
23155F9F-E075-4A61-AE8E-B4742E90B558_cx0_cy24_cw81_w1023_r1_s
В режимі відеоконференції вчора, за ініціативи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, проведено обласний онлайн-семінар із роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади щодо попередження та недопущення випадків масового отруєння бджіл, пише Бартка з посиланням на прес-службу ІФ ОДА.

У заході взяли участь представники департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, головного управління Держпродспоживслужби в області, громадської організації «Спілка пасічників Прикарпаття», райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівники агроформувань, пасічники області.

Під час відеоконференції розглядалися питання щодо заходів, які вживаються в області з метою недопущення випадків отруєння бджіл та програми державної підтримки бджільництва.

Значна увага приділялася алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та представників влади щодо дотримання нормативів при застосуванні засобів захисту рослин.

За підсумками відеоконференції її учасники прийняли спільне рішення щодо необхідності налагодження тісної співпраці фермерів та пасічників. З цією метою заплановано розробити графіки проведення в районах та об’єднаних територіальних громадах зустрічей з представниками департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та територіальних органів Держпродспоживслужби з керівниками агроформувань і пасічниками.

Джерело: www.bartka.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>