Міряє тиск і бачить внутрішні органи: українці розробили унікальний гаджет

Листопад 2, 2017, 13:34 | (0) | Хай-тек

Українські IT-спеціалісти розробили мега-гаджет, він міряє рівень тиску, енергії, продуктивності, стресу та ще чимало показників і все, не виходячи з дому.

Розробники переконані, такі девайси стануть у пригоді багатьом людям, адже в будь-якому місці дають змогу зробити електрокардіограму та заміряти інші показники.

Окрім ЕКГ на спеціальному мобільному додатку можна побачити і стан внутрішніх органів.

Це гарний інструмент телемедицини, каже лікар, яка вже попрацювала з таким гаджетом. Зокрема можна розробити індивідуальні навантаження під час тренувань.

Прилад можна носити на собі постійно, навіть у басейні.Розробники вважають, що медичні новинки зацікавлять не лише спортсменів, а й тих, хто має проблеми із серцем і не хоче довести справу до інфаркту.

Дані з приладів надходять на захищені бази в інтернеті. До того ж українські айтішники дійшли висновку, що кардіограма серця – унікальний  показник, на кшталт сітківки ока чи відбитків пальців.Прилад здатний біометрично ідентифікувати людину.

Тож, можливо, електрокардіограма вже у недалекому майбутньому знадобиться банкам для доступу до секретних файлів або для розрахунків. Щоправда, нові медгаджети – допомога для тих, хто має гроші. Їхня ціна – від 50 до 100 доларів. Тож, напевно, знайдуть своїх власників серед заможних українців, американців та європейців.

Джерело:fakty.ictv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>