Міністр юстиції Сешнс подав у відставку на запит Трампа

Листопад 8, 2018, 08:40 | (0) | Світ
db027cd6e83543f771fa72aa64b576569e910b31

Міністр юстиції Джефф Сешнс подав у відставку на запит президента Трампа, повідомляють американські ЗМІ.

Рішення послідувало за тривалою критикою з боку президента США на адресу Сешнса через рішення останнього взяти самовідвід від участі у розслідуванні втручання Росії в американські політичні процеси. Рішення підтверджує поширені спекуляції, що Трамп може звільнити Сешнса після проміжних термінів, пише видання The Hill.

Сешнс погодився подати у відставку на прохання Трампа, на що вказує копія його листа про відставку, яку отримали у виданні The Hill.

«Щодня я приходив працювати в міністерстві юстиції, щоб виконувати свій обов'язок і служити моїй країні, – написав Сешнс. – Я зробив це, наскільки міг, підтримуючи фундаментальні правові процесів, які є основою правосуддя».

Трамп через Twitter, подякував Сешнсу за його службу і побажав йому «добра». Президент заявив, що Метью Вітакер (Matthew Whitaker), голова апарату Сешнса, взяв на себе обов'язки міністра юстиції, і зазначив, що постійна заміна буде призначена «пізніше».

Джерело: ukrainian.voanews.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>