Мільярдер Абрамович не зможе залишатися в Британії більше ніж півроку з паспортом Ізраїлю

Червень 1, 2018, 11:45 | (0) | Світ
21_main

Мільярдер Роман Абрамович не зможе працювати і залишатися в Великій Британії більше, ніж шість місяців, якщо в'їде в неї за ізраїльським паспортом.

За словами прес-секретаря британського прем'єра, громадяни Ізраїлю можуть в'їжджати Британію без візи, повідомляє Радіо Свобода.

Однак, якщо вони хочуть працювати або вчитися в країні, або ж залишитися в ній більш ніж на півроку, вони повинні звернутися до британської влади з проханням про видачу відповідної візи.

Нагадаємо, російський мільярдер Роман Абрамович отримав громадянство Ізраїлю після виникнення проблем з продовженням британської візи.

За даними журналістів, Абрамович прилетів в Ізраїль 28 травня, запросивши громадянство відповідно до закону про репатріацію.

Він також вказав, що буде проживати у власному особняку в Тель-Авіві.

Відзначається, що Роман Абрамович, статки якого оцінюють в 10,8 мільярдів доларів, став найбагатшим громадянином Ізраїлю.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>