Міжнародні авіаперевезення повністю відновляться до 2024 року - IATA

Липень 29, 2020, 11:38 | (0) | Світ
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422_1_222

Міжнародні авіаперевезення не повернуться до рівня, що спостерігався до пандемії коронавірусу, до 2024 року. Головною причиною цього є невизначеність термінів відкриття кордонів, вважають в IATA.

Світові авіакомпанії готуються до повільнішого відновлення пасажирських авіаперевезень на тлі пандемії коронавірусу. Міжнародні авіаперевезення зможуть повернутися до показників, що спостерігалися до пандемії COVID-19, лише у 2024 році. Основна причина цього - невизначеність термінів відкриття кордонів, заявив головний економіст IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту) Браян Пірс на пресконференції у вівторок, 28 липня.

"Зараз ми очікуємо, що рівня 2019 року не буде досягнено до 2024 року, що на рік пізніше того, що ми очікували раніше", - сказав він, передає інформагенція AFP. Прогноз залежатиме від того, як країни зможуть "контролювати вірус", уточнив він.

Очікується, що кількість пасажирів цього року зменшиться на 55 відсотків порівняно з попереднім. У квітні IATA прогнозувала падіння на 46 відсотків. "Ми побачимо повільніше відновлення, ніж ми сподівалися в другій половині року", - зазначив Пірс.

У червні цього року авіакомпанії перевезли на 86,5 відсотка менше людей, ніж у червні попереднього року, а в травні - на 91 відсоток менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, цілком можливо, що ділові поїздки більше ніколи не досягнуть докризового рівня, зауважив Пірс. Багато компаній вже оголосили, що в майбутньому їхні співробіники менше подорожуватимуть, а натомість проводитимуть більше відеоконференцій.

Пірс зазначив, що для багатьох авіакомпаній пасажири бізнес-класу були основним джерелом прибутку. Тепер, щоб обслуговувати деякі маршрути, літакам на далекомагістральних маршрутах доведеться перевозити більше вантажу.

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>