Молодим та перспективним спортсменам Рогатинщини призначено стипендії  ОДА

Січень 3, 2017, 11:59 | (0) | інше МОЄ МІСТО новини район спорт
%d1%82%d1%80%d0%b5%d1%82%d1%8f%d0%ba-%d0%ba%d1%96%d1%89%d1%83%d0%ba

27 грудня відбулось засідання колегії управління спорту облдержадміністрації, де було затверджено 23 кандидатури на призначення стипендії у 2017 році молодим та перспективним спортсменам  області з усіх видів спорту.

Серед них вихованці Рогатинської СДЮСШОР –  Назар Третяк та Назарій Кіщук, які стали чемпіонами України з настільного тенісу серед юнаків в 2016 році.

40 спортсменам області, які входять до складу  збірної команди України на 2017 рік в січні ц.р. також будуть призначені стипендії від облдержадміністрації.

Кандидатами на такі стипендії від  Рогатинської СДЮСШОР є представники кульової стрільби ( Денис Ворона, Лілія Коваль та Сніжана Ходоровська).

На колегії затверджені пріоритетні для області олімпійські види спорту, до яких ввійшли - кульова стрільба та настільний теніс. Рогатинська СДЮСШОР є базовою школою в Івано-Франківській області з кульової стрільби та настільного тенісу.

В.Бичинський, заступник директора Рогатинської СДЮСШОР.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>