МОЛИТИСЬ ЛЕЖАЧИ У ЛІЖКУ – ЦЕ НЕ ГРІХ?

Грудень 11, 2019, 23:40 | (0) | Духовність і культура
630_360_1574936991-658

В одному із відеоефірів католицького священника було озвучене запитання: “Часто молюся лежачи в ліжку вранці чи ввечері – чи так можна робити і чи це не гріх?”

Відповідь читайте далі.

Без сумніву, про жоден гріх тут не йдеться. Бо молитва не може бути гріхом, це чудово, коли людина молиться.

Тут справа в дещо іншому. Є багато різних культурних особливостей і молитовних практик зокрема. Багато хто звик молитись навколішки, стоячи чи сидячи.

Багато людей моляться саме лежачи в ліжку. Вранці, ще не ввімкнувши світла чи уже його вимкнувши ввечері у ліжку молитися можна, якщо для конкретної людини це нормально. Якщо ти навіть не задумуєшся над тим, чи може в цьому бути щось негідного, то для тебе – абсолютно нормально так молитися.

Інша справа, якщо ти ставиш таке запитання, то це означає, що маєш певні сумніви щодо того, чи можеш лежачи молитися, тобто звертатись до Бога у такій поставі.

Ніхто не дасть, окрім тебе самого, відповіді на це. Бо є сім’ї, в яких важливі питання обговорюються виключно за столом, а є такі, для яких нормально вирішувати щось лежачи на канапі чи у ліжку.

Молитовна постава повинна допомагати тобі у молитві. І мусиш розуміти, що так говорити з Богом тобі комaортно. От і все.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>